Strona Główna

W ramach promocji oferty dydaktycznej Akademii Pomorskiej pracownicy Instytutu Matematyki przeprowadzili zajęcia w Zespole Szkół Morskich w Darłowie.
Uczniowie klas czwartych mieli możliwość „zbudowania” świątecznych ozdób matematycznych oraz wysłuchali informacji dotyczących bogatej propozycji kierunków i specjalności naszej uczelni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wykład i zajęcia warsztatowe dla klas drugich ZSM.

Wyjazd zaowocował podpisaniem porozumienia między Instytutem Matematyki, reprezentowanym przez dr Stanisława Kowalczyka oraz Zespołem Szkół Morskich, których dyrektorem jest Pani mgr Magdalena Miszke.

Instytut Matematyki

ul. Kozietulskiego 6-7