Strona Główna

24 kwietnia 2017 zakończyła się XVI edycja Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego!
Przedstawiamy laureatów Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego w roku szkolnym 2016/2017:

Szkoła Podstawowa:
Hanna Nadolna Szkoła Podstawowa w Swornegaciach
2 Marta Zołotar Szkoła Podstawowa w Czerninie
3 Tomasz Foryś Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu
4 Tymoteusz Rogacki Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
5 Nikola Szwedowska  Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2 w Czersku
6 Mikołaj Morawiak Społeczna Szkoła Językowa LTO w Lęborku
7 Olaf Targowski Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
8 Mateusz Król  Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie
8 Nadia Stencel Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
9 Krzysztof Heppner Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku
9 Wiktor Kowalski Szkoła Podstawowa w Ostromecku
9 Natan Łączkowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie
9 Tomasz Pytlak  Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie
10 Robert Rzepecki  Zespół Szkół Samorządowych w Objeździe
10 Paweł Szach Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie

Gimnazjum:
1 Mateusz Scharmach Gimnazjum nr 24 w Gdyni
2 Jakub Batkiewicz Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum
3 Artur Kamieniecki Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
4 Jakub Hering Gimnazjum nr 1 w Bytowie
5 Karol  Jaremczak Gimnazjum nr 3 w Słupsku
5 Gabriel Kiciński Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
5 Jakub Wójcik Gimnazjum nr 2 w Słupsku
6 Aleksandra Borsuk Gimnazjum nr 1 w Pruszczu Gdańskim
7 Mikołaj Hang Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
7 Szymon Skiba Gimnazjum Publiczne w Luzinie
8 Stanisław Biegowski Gimnazjum nr 1 w Redzie
8 Magda Gruszczyńska Niepubliczne Gimnazjum w Pucku
8 Zuzanna Szybisty Gimnazjum nr 1 w Lęborku
9 Michał Kowalczyk Gimnazjum nr 2 w Słupsku
10 Krzysztof Hajderek Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
10 Adrianna Kułtoniak Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce
10 Kamil  Trocki Gimnazjum nr 1 w Redzie
wyróżnienie Olgierd Skromak II Społeczne Gimnazjum STO w Gdańsku
wyróżnienie Maciej Block Gimnazjum nr 1 w Redzie
wyróżnienie Zuzanna Maciejewska Gimnazjum nr 1 w Lęborku
wyróżnienie Anna Knopik Gimnazjum nr 1 w Chojnicach
wyróżnienie Oktawiusz Labuda Gimnazjum nr 1 w Bytowie

Szkoła Ponadgimnazjalna:
1 Piotr Lewandowski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
2 Jan Andrzejak II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
2 Fryderyk Wiatrowski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
3 Julia Korol XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
4 Karolina Baryłka Liceum Społeczne STO w Człuchowie
5 Kamil Krzysztof Ryduchowski II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
5 Łukasz Zaleski I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
6 Aleksandra Gałka II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
7 Adam Cichy III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
7 Jakub Ficek I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
8 Aleksandra Rezetka XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
9 Konrad Gawęda III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
10 Szymon Górski III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
10 Jan Klinkosz III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
11 Daniel Dancewicz XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
12 Dawid Herman III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
13 Sebastian Rutkowski XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Kontakt

Instytut Matematyki
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Kozietulskiego 6-7
76-200 Słupsk
Telefon: 59 84 83 797
(Budynek byłej WHSZ)

Sekretariat Instytutu 
mgr Ewa Marciniak
Pokój nr 74
Telefon: 59 84 83 797
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.