Strona Główna

16 kwietnia 2018 zakończyła się XVII edycja Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego!

Laureaci Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego w roku szkolnym 2017/2018

Laureaci ze szkoły podstawowej:

Miejsce Imię Nazwisko Szkoła
I Kamil Niemkowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
I Olga Palikowska Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa w Sopocie
II Tymoteusz Rogacki Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
III Kacper Gryba Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polonii w Słupsku
IV Olaf Targowski Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
V Maksymilian Młyński Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku
VI Kornelia Lemańczyk Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
VII Maksymilian Pawlik Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu
VIII Martyna Majer Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Chojnicach
VIII Kacper Cur Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
VIII Karolina Spoczyńska Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
IX Maja Szmaglińska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie
IX Hanna Lubecka Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kościerzynie
X Kamil Gołuński Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
X Jakub Bladoszewski Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku
XI Mikołaj Miłosz Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku
XI Aleksandra Klejna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
XII Weronika Pucuła Szkoła Podstawowa nr 6 w Redzie
XIII Julia Nakoneczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

Laureaci z gimnazjum i klasy VII szkoły podstawowej

Miejsce Imię Nazwisko Szkoła
I Artur Kamieniecki Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
I Justyna Palikowska Gimnazjum nr 24 w Gdyni
II Mateusz Scharmach Gimnazjum nr 24 w Gdyni
II Olgierd Skromak II Społeczne Gimnazjum STO w Gdańsku
III Szymon Skiba Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gerarda Labudy w Luzinie
III Michał Słowakiewicz Gimnazjum nr 24 w Gdyni
IV Jakub Rożek Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gerarda Labudy w Luzinie
V Zuzanna Ossowska Gimnazjum nr 24 w Gdyni
VI Barbara Mindak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach
VII Dominika Szymczak Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
VIII Marianna Gołębiewska Gimnazjum nr 24 w Gdyni
VIII Adrian Kwiatkowski Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Malborku
VIII Dobromir Nowak Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
VIII Tymon Szałankiewicz Gimnazjum nr 52 w Gdańsku
IX Filip Majewski Szkoła Podstawowa im. Rodziny Donimirskich w Czerninie
X Agata Steciuk Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Lęborku
X Maciej Drobinski Zespół Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie
XI Ilona Kondratowicz Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku
XI Jakub Janeczek Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego w Jezierzycach
XII Oskar Wilda Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach
XIII Jakub Banach Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku
XIII Zachariasz Jażdżewski Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
wyróżnienie Klaudia Kozakiewicz Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce
wyróżnienie Michał Mitura Gimnazjum nr 52 w Gdańsku

Laureaci ze szkoły ponadgimnazjalnej

Miejsce Imię Nazwisko Szkoła
I Gabriel Kiciński III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
II Paweł Narkiewicz III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
II Maciej Raczuk III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
III Jan Kaniecki III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
III Dawid Ptach III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
III Łukasz Wasilewski XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
IV Konrad Gawęda III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
IV Dawid Herman III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
V Natalia Potrykus XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
VI Jakub Kwiatkowski I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
VI Anna Maria Butowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gdyni
VII Andrzej Stalke III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
VII Michał Matczak XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
VIII Miłosz Kasak XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
VIII Damian Dompke I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie
IX Kinga Ułasik III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
X Michel Nabayaogo I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
X Julia Korol XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku

 

Sponsorzy Ligi Matematycznej 2017/2018

    JM Rektor Akademii Pomorskiej dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP
    Wójt Gminy SłupskPaniBarbara Dykier
    Burmistrz Czerska Pani Jolanta Fierek
    Prezydent Słupska Pan Robert Biedroń
    Burmistrz Władysławowa Pan Roman Kużel
    Burmistrz Lęborka Pan Witold Namyślak
    Burmistrz Bytowa Pan Ryszard Sylka
    Burmistrz Ustki Pan Jacek Graczyk
    Burmistrz Kartuz Pan Mieczysław Gołuński
    Starosta Słupski Pan Zdzisław Kołodziejski
    Starosta Chojnicki Pan Stanisław Skaja
    Wójt Gminy Potęgowo Pan Dawid Litwin
    Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński
    Prezes Wydawnictwa NOWIK z Opola Pani Hanna Piotrewicz-Nowik
    Prezes OptiNav Pan Arkadiusz Śmigielski
    Prezes „Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. Pan Andrzej Wójtowicz

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy!

Kontakt

Instytut Matematyki
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Kozietulskiego 6-7
76-200 Słupsk
Telefon: 59 84 83 797

Sekretariat Instytutu 
mgr Ewa Marciniak
Pokój nr 74
Telefon: 59 84 83 797
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.